Predtekmovanja 2016

REGIJANAZIV ŠOLE (ORGANIZATOR)PREDTEKMOVANJE
PODRAVSKA REGIJASrednja elektro-računalniška šola MariborKraj, datum, ura: SERŠ Maribor
Kategorija: ROBOsled, 3.3.2016, 13.00, rok za prijavo 7.1.2016
Kategorija: RoboCupJunior Reševanje Labirint, RoboCupJunior Reševanje CoSpace, 21.4.2016, 10:00, rok za prijavo 1.4.2016
Vodja: Miran Waldhutter
E-naslov za prijavo: miran.waldhutter(at)sers.si
PODRAVSKA REGIJATehniški šolski center Maribor

Srednja strojna šola
Kraj, datum: SSŠ Maribor, 21.4.2016
Kategorija - ura:
RoboCupJunior Reševanje Črta (OŠ) - pričetek 11.00, RoboCupJunior Reševanje Črta (SŠ) - pričetek 13.00
Vodja:
Aleš Smole
E-naslov za prijavo:
ales.smole(at)guest.arnes.si 
Rok za prijavo:
15.4.2016
PODRAVSKA REGIJAŠolski center Ptuj

Elektro in računalniška šola
Kraj, datum, ura: ŠC Ptuj, prostori MIC (Volkmerjeva c. 19), 21.4.2016, 9.00
Kategorija:
ROBOsled DIRKAč, ROBOsled POZNAVALEC, RoboCupJunior Reševanje Črta (OŠ in SŠ), RoboCupJunior Nastop (OŠ in SŠ), RoboCupJunior Nogomet (OŠ in SŠ)
Vodja ROBOSled:
Branko Šešerko 
Prijava ROBOSled: branko.seserko(at)guest.arnes.si
Vodja RoboCupJunior:
Iztok Milošič 
Prijava RoboCupJunior:
iztok.milosic(at)guest.arnes.si
Rok za prijavo:
8.4.2016
POMURSKA REGIJASrednja poklicna in tehniška šola Murska SobotaKraj, datum, ura: Regijski center Murska Sobota (Šolsko naselje 12), 21.4.2016, 13.00
Kategorija:
RoboCupJunior Reševanje (OŠ), RoboCupJunior Nastop (OŠ)
Vodja:
Benjamin Lipuš, benjamin.lipus(at)spts.si
Navodila za prijavo:
OŠ dobijo vabila in podatke za prijavo preko strežnika
Rok za prijavo:
10.4.2016
KOROŠKA REGIJAŠolski center Ravne na Koroškem

Srednja šola
Kraj, datum, ura: Ravne na Koroškem (Na gradu 4a), 31.3.2016, 10.00
Kategorija:
ROBOsled DIRKAČ, RoboCupJunior Reševanje Črta (OŠ)
Vodja:
Peter Čepin
E-naslov za prijavo:
peter.cepin(at)gmail.com
Rok za prijavo: 18.3.2016
SAVINJSKA REGIJAŠolski center
Celje 

Srednja šola za strojništvo, mehatroniko in medije
Kraj, datum, ura: SŠSMM Laboratorij za robotiko (učilnica A-30), 13.4.2016, 10.30
Kategorija:
ROBOsled DIRKAČ, RoboCupJunior Rešavanje Črta (OŠ)
Vodja:
Matej Veber
E-naslov za prijavo:
: matej.veber(at)sc-celje.si, robert.ojstersek(at)sc-celje.si
Rok za prijavo:
/
SAVINJSKA REGIJAŠolski center Celje

Gimnazija Lava
Kraj, datum, ura: Gimnazija Lava, 20.4.2016, 14.00
Kategorija:
RoboCupJunior Reševanje Črta (SŠ)
Vodja:
Karmen Kotnik
E-naslov za prijavo:
karmen.kotnik(at)sc-celje.si
Rok za prijavo:
15.4.2016
SAVINJSKO-ŠALEŠKAŠolski center Velenje

Elektro in računalniška šola 
Kraj, datum, ura: prostori MIC Velenje, 14.4.2016, 10:00
Kategorija: ROBOsled DIRKAČ, RoboCupJunior Reševanje Črta (OŠ), RoboCupJunior Reševanje Labirint (OŠ)
Vodja:
Peter Vrčkovnik
E-naslov za prijavo:
peter.vrckovnik(at)guest.arnes.si
Rok za prijavo:
4.3.2016
ZASAVSKA REGIJASrednja tehniška in poklicna šola TrbovljeKraj, datum, ura: STPŠ Trbovlje (Šuštarjeva kolonija 7a), 15.3.2016, 11.30
Kategorija:
ROBOsled, RoboCupJunior Reševanje (OŠ), RoboCupJunior Nastop (OŠ) 
Vodja:
Ivan Pavlič 
E-naslov za prijavo:
ivan.pavlic(at)stps-trbovlje.si
Rok za prijavo:
8.3.2016
SPODNJEPOSAVSKA REGIJAŠolski center  Krško-Sevnica

Srednja šola Sevnica
Kraj, datum, ura: ŠČ Krško-Sevnica (Cesta krških žrtev 131), 15.4.2016, 9.00
Kategorija:
ROBOsled DIRKAČ, ROBOsled POZNAVALEC
Vodja: Svetlana Novak 
E-naslov za prijavo:
svetlana.novak(at)sc-krsko.si  
Rok za prijavo:
10.4.2016
OSREDNJESLOVENSKA REGIJASrednja šola tehniških strok ŠiškaKraj, datum, ura:
Kategorija: 

Vodja: 

E-naslov za prijavo: 

Rok za prijavo:
GORENJSKA REGIJAŠolski center Kranj

Srednja tehniška šola
Kraj, datum, ura: ŠČ Kranj, 12.4.2016, 14.00 
Kategorija:
ROBOsled DIRKAČ
Vodja:
Andrej Arh
E-naslov za prijavo:
andrej.arh.tsckr(at)gmail.com - info
Rok za prijavo:
5.4.2016
GORENJSKA REGIJAOsnovna šola Franceta Prešerna KranjKraj, datum, ura: OŠ Franceta Prešerna,29.3.2016, 16.00
Kategorija:
RoboCupJunior (OŠ)
Vodja:
Andrej Koložvari
E-naslov za prijavo: andrej.kolozvari(at)guest.arnes.si
Rok za prijavo:
26.3.2016
GORIŠKA REGIJAŠolski center Nova Gorica 

Elektrotehniška in računalniška šola
Kraj, datum, ura: MIC (Erjavčeva 8a), 20.4.2016, 9.00
Kategorija:
ROBOsled
Vodja:
Robert Peršič
E-naslov za prijavo:
robert.persic(at)scng.si
Rok za prijavo:
19.4.2016
JUGOVZHODNA SLOVENIJAŠolski center Novo mesto

Srednja elektro šola in tehniška gimnazija
Kraj, datum, ura: ŠCNM, 15.4.2016, 8.00
Kategorija:
ROBOsled 
Vodja:
Mile Božić
E-naslov za prijavo:
mile.bozic(at)guest.arnes.si
Rok za prijavo:
8.4.2016
NOTRANJSKO-KRAŠKA REGIJAŠolski center Postojna

Gimnazija Ilirska Bistrica
Kraj, datum, ura: Gimnazija Ilirska Bistrica, 14.4.2016, 12.00
Kategorija:
ROBOsled, RoboCupJunior Reševanje Črta (OŠ in SŠ)
Vodja:
Klavdij Logar
E-naslov za prijavo:
klavdij.logar(at)scpo.si
Rok za prijavo:
11.4.2016
OBALNO-KRAŠKA REGIJAGEPŠ Piran

Elektro in pomorska šola Portorož
Kraj, datum, ura: Elektro in pomorska šola Portorož, 21.4.2016, 10.00
Kategorija:
ROBOsled DIRKAČ, RoboCupJunior Reševanje Črta (OŠ in SŠ)
Vodja:
Robert Stegel
E-naslov za prijavo:
robert.stegel(at)guest.arnes.si
Rok za prijavo:
19.4.2016