Predtekmovanja 2018

REGIJANAZIV ŠOLE (ORGANIZATOR)PREDTEKMOVANJE
PODRAVSKA REGIJA Srednja elektro-računalniška šola Maribor Termin: četrtek, 8.3.2018
Kategorija: ROBOsled
Disciplina: 
Vodja: Miran Waldhütter
Spletna stran: http://www.sers.si/robosled2018razpis/
E-naslov za prijavo: maja.krajnc@sers.si
Rok za prijavo:  četrtek, 5.1.2018

Termin: četrtek, 12.4.2018
Kategorija: RoboCupJunior
Disciplina: Reševanje Labirint (SŠ), Reševanje CoSpace (SŠ)
Vodja: Miran Waldhütter
E-naslov za prijavo: miran.waldhutter@sers.si
Rok za prijavo: četrtek, 15.3.2018

Izvedba brezplačne delavnice: torek, 9. 1. 2018
PODRAVSKA REGIJATehniški šolski center Maribor,
Srednja strojna šola
Termin: četrtek, 12.4.2018
Kategorija: RoboCupJunior
Disciplina: Reševanje Črta (OŠ in SŠ)
Vodja: Aleš Smole
Spletna stran:
E-naslov za prijavo:
Rok za prijavo:
PODRAVSKA REGIJAŠolski center Ptuj,
Elektro in računalniška šola
Termin: četrtek, 12.4.2018
Kategorija:
Disciplina:
Vodja: Branko Šešerko
Spletna stran:
E-naslov za prijavo:
Rok za prijavo:
POMURSKA REGIJASrednja poklicna in tehniška šola Murska SobotaTermin: četrtek, 12.4.2018
Kategorija: RoboCupJunior
Disciplina: Reševanje Črta (OŠ in SŠ)
Vodja: Benjamin Lipuš
Spletna stran:
E-naslov za prijavo:
Rok za prijavo:
KOROŠKA REGIJAŠolski center Ravne na Koroškem, 
Srednja šola
Termin: četrtek, 12.4.2018
Kategorija: RoboCupJunior
Disciplina: Reševanje Črta (OŠ in SŠ)
Vodja: Peter Čepin
Spletna stran:
E-naslov za prijavo:
Rok za prijavo:

SAVINJSKA REGIJAŠolski center Celje,  
Srednja šola za strojništvo, mehatroniko in medije
Termin: četrtek, 12.4.2018
Kategorija: ROBOsledRoboCupJunior
Disciplina: Reševanje Črta (OŠ), 
Reševanje Labirint (OŠ in SŠ),
Nastop (OŠ in SŠ),
Vodja: Matej Veber
Spletna stran:
E-naslov za prijavo:
Rok za prijavo:

SAVINJSKA REGIJAŠolski center Celje,
Gimnazija Lava
Termin: četrtek, 12.4.2018
Kategorija: RoboCupJunior
Disciplina: Reševanje Črta (SŠ)
Vodja: Karmen Kotnik
Spletna stran:
E-naslov za prijavo:
Rok za prijavo:

SAVINJSKO-ŠALEŠKAŠolski center Velenje,
Elektro in računalniška šola 
Termin: četrtek, 12.4.2018
Kategorija: ROBOsled, RoboCupJunior
Disciplina: Reševanje Črta (OŠ)
Vodja: Peter Vrčkovnik
Spletna stran:
E-naslov za prijavo:
Rok za prijavo:

ZASAVSKA REGIJASrednja tehniška in poklicna šola TrbovljeTermin: četrtek, 12.4.2018
Kategorija:
Disciplina:
Vodja: Ivan Pavlič 
Spletna stran:
E-naslov za prijavo:
Rok za prijavo:

SPODNJEPOSAVSKA REGIJAŠolski center Krško-Sevnica,
Srednja šola Sevnica
Termin: četrtek, 12.4.2018
Kategorija: ROBOsled
Disciplina: 
Vodja: Svetlana Novak
Spletna stran:
E-naslov za prijavo:
Rok za prijavo:

OSREDNJESLOVENSKA REGIJASrednja šola tehniških strok ŠiškaTermin:
Kategorija: 

Disciplina:
Vodja: 

Spletna stran:
E-naslov za prijavo: 

Rok za prijavo:
OSREDNJESLOVENSKA REGIJAOsnovna šola narodnega heroja Maksa PečarjaTermin: četrtek, 12.4.2018
Kategorija: RoboCupJunior
Disciplina: Reševanje Črta (OŠ)
Vodja: Aleš Drinovec
Spletna stran:
E-naslov za prijavo: 

Rok za prijavo:
GORENJSKA REGIJAŠolski center Kranj, 
Srednja tehniška šola
Termin: sreda, 11.4.2018, 14:00
Kategorija:  ROBOsled
Disciplina: 
Vodja: Andrej Arh
Spletna stran:
E-naslov za prijavo: 
 
Rok za prijavo:

GORENJSKA REGIJAOsnovna šola Franceta Prešerna KranjTermin: četrtek, 12.4.2018
Kategorija: RoboCupJunior
Disciplina: Reševanje Črta (OŠ), Nastop (OŠ)
Vodja: Andrej Koložvari
Spletna stran:
E-naslov za prijavo: 
Rok za prijavo:

GORIŠKA REGIJAŠolski center Nova Gorica,  
Elektrotehniška in računalniška šola
Termin:
Kategorija:
Disciplina:
Vodja:
Spletna stran:
E-naslov za prijavo:
Rok za prijavo:

JUGOVZHODNA SLOVENIJAŠolski center Novo mesto, 
Srednja elektro šola in tehniška gimnazija
Termin: četrtek, 12.4.2018
Kategorija: ROBOsled
Disciplina:
Vodja: Mile Božić
Spletna stran:
E-naslov za prijavo:
Rok za prijavo:

NOTRANJSKO-KRAŠKA REGIJA Šolski center Postojna, 
Gimnazija Ilirska Bistrica
Termin: četrtek, 12.4.2018, 12:00
Kategorija: RoboCupJunior
Disciplina: Reševanje Črta (OŠ in SŠ)
Vodja: Klavdij Logar
Spletna stran: http://www.ilb.scpo.si/...
E-naslov za prijavo: klavdij.logar@scpo.si
Rok za prijavo: 16.4.2018
OBALNO-KRAŠKA REGIJA GEPŠ Piran, 
Elektro in pomorska šola Portorož
Termin: četrtek, 12.4.2018
Kategorija: 
Disciplina: 
Vodja: Robert Stegel
Spletna stran: 
E-naslov za prijavo: 
Rok za prijavo: