Predtekmovanja 2020

REGIJANAZIV ŠOLE (ORGANIZATOR)PREDTEKMOVANJE
PODRAVSKA Srednja elektro-računalniška
šola Maribor
Termin: četrtek, 9.4.2020
Kategorija: ROBOsled
Vodja: Aleš Pukšič, Jernej Krajnčan
Spletna stran: sers.si/za-osnovnosolce/robosled
Prijava: ales.puksic@sers.si
Rok za prijavo: ponedeljek, 30.3.2020

Termin: četrtek, 16.4.2020
Kategorija: RoboCupJunior
Disciplina: Reševanje Labirint (SŠ),
Reševanje Simulacija (SŠ)
Vodja: Miran Waldhütter
Spletna stran: 
Prijava: miran.waldhutter@sers.si
Rok za prijavo: ponedeljek, 16.3.2020
PODRAVSKA Tehniški šolski center Maribor,
Srednja strojna šola
Termin: četrtek, 16.4.2020
Kategorija: RoboCupJunior
Disciplina: Reševanje Črta (OŠ in SŠ)
Vodja: Aleš Smole
Spletna stran: tscmb.si
Prijava: ales.smole@tscmb.si
Rok za prijavo: ponedeljek, 13.4.2020
PODRAVSKA Šolski center Ptuj,
Elektro in računalniška šola
Termin: četrtek, 16.4.2020
Kategorija: ROBOsled
Vodja: Branko Šešerko
Spletna stran: 
Prijava: branko.seserko@scptuj.si
Rok za prijavo: ponedeljek, 6.4.2020

Termin: četrtek, 16.4.2020
Kategorija: RoboCupJunior
Disciplina: Nogomet (SŠ)
Vodja: Branko Šešerko
Spletna stran: 
Prijava: branko.seserko@scptuj.si
Rok za prijavo: ponedeljek, 6.4.2020
POMURSKA Srednja poklicna in tehniška
šola Murska Sobota
Termin: četrtek, 16. 4. 2020
Kategorija: RoboCupJunior
Disciplina: Reševanje črta (OŠ in SŠ)
Vodja: Benjamin Lipuš
Spletna stran: robo-pomurje.si
Prijava: benjamin.lipus@spts.si
Rok za prijavo: petek, 10.4.2020
KOROŠKA Šolski center Ravne
na Koroškem
Termin: četrtek, 16.4.2020 ob 10:00
Kategorija: ROBOsled
Vodja: Marko Laznik
Spletna stran: srednjasolaravne.si/tekmovanja
Prijava: laznik.marko@gmail.com
Rok za prijavo: ponedeljek, 30.3.2020

Termin: četrtek, 16.4.2020 ob 10:00
Kategorija: RoboCupJunior
Disciplina: Reševanje Črta (OŠ)
Vodja: Marko Laznik
Spletna stran: srednjasolaravne.si/tekmovanja
Prijava: laznik.marko@gmail.com
Rok za prijavo: ponedeljek, 30.3.2020
SAVINJSKA Šolski center Celje,
Srednja šola za strojništvo,
mehatroniko in medije
Termin: četrtek, 16.4.2020
Kategorija: ROBOsled
Vodja: Matej Veber
Spletna stran: smm.sc-celje.si
Prijava: matej.veber@sc-celje.si
Rok za prijavo: 15.4.2020

Termin: četrtek, 16.4.2020
Kategorija: RoboCupJunior
Disciplina: Reševanje Črta (OŠ)
Vodja: Matej Veber
Spletna stran: smm.sc-celje.si
Prijava: matej.veber@sc-celje.si
Rok za prijavo: 15.4.2020
SAVINJSKA Šolski center Celje,
Gimnazija Lava
Termin: četrtek, 16.4.2020
Kategorija: RoboCupJunior
Disciplina: Reševanje črta (SŠ)
Vodja: Tomislav Viher
Spletna stran: gl.sc-celje.si
Prijava: tomi.viher@sc-celje.si
Rok za prijavo: četrtek, 2.4.2020
SAVINJSKO-ŠALEŠKA Šolski center Velenje,
Elektro in računalniška šola
Termin: četrtek, 16. 4. 2020
Kategorija: ROBOsled
Vodja: Klemen Hleb
Spletna stran: roboliga.scv.si
Prijava: roboliga.scv.si
Rok za prijavo: torek, 14.4.2020

Termin: četrtek, 16.4.2020
Kategorija: RoboCupJunior
Disciplina: Reševanje Črta (OŠ)
Vodja: Klemen Hleb
Spletna stran: roboliga.scv.si
Prijava: roboliga.scv.si
Rok za prijavo: torek, 14.4.2020
ZASAVSKA Srednja tehniška in
poklicna šola Trbovlje
Termin: 
Kategorija: ROBOsled
Vodja: Samo Kirn
Koordinator: Ivica Nurković
Spletna stran: stps-trbovlje.si
Prijava: ivica.nurkovic@stps-trbovlje.si
Rok za prijavo: 

Termin: 
Kategorija: RoboCupJunior
Disciplina: 
Vodja: Samo Kirn
Koordinator: Ivica Nurković
Spletna stran: stps-trbovlje.si
Prijava: ivica.nurkovic@stps-trbovlje.si
Rok za prijavo: 
SPODNJEPOSAVSKA Šolski center Krško-Sevnica,
Srednja šola Sevnica
Termin: četrtek, 16. 4. 2020
Kategorija: ROBOsled
Vodja: 
Spletna stran: sc-krsko.si
Prijava: tajnistvo@sc-krsko.si
Rok za prijavo: četrtek, 9.4.2020
OSREDNJESLOVENSKA Srednja šola tehniških strok Šiška Termin: 
Kategorija: 
Disciplina: 
Vodja: 
Spletna stran: 
Prijava: 
Rok za prijavo: 
OSREDNJESLOVENSKA Osnovna šola narodnega
heroja Maksa Pečarja
Termin: četrtek, 16.4.2020
Kategorija: RoboCupJunior
Disciplina: Reševanje Črta (OŠ)
Vodja: Aleš Drinovec
Spletna stran: makspecar.si
Prijava: osmp-rcj2020lj
Rok za prijavo: torek, 14.4.2020
GORENJSKA Šolski center Kranj, 
Srednja tehniška šola
Termin: četrtek, 16.4.2020
Kategorija: ROBOsled
Vodja: Andrej Arh
Spletna stran: sckr.si
Prijava: andrej.arh@sckr.si
Rok za prijavo: ponedeljek, 13.4.2020
GORENJSKA Osnovna šola Franceta
Prešerna Kranj
Termin: četrtek, 16.4.2020
Kategorija: RoboCupJunior
Disciplina: Reševanje Črta (OŠ), Nastop (OŠ)
Vodja: prof. Marjana Sitar
Spletna stran: sfpkr.si
Prijava: andrej.kolozvari@sfpkr.si
Rok za prijavo: četrtek, 16.4.2020
GORIŠKA Šolski center Nova Gorica,
Elektrotehniška in računalniška šola
Termin: četrtek, 16.4.2020
Kategorija: ROBOsled
Vodja: Robert Peršič
Spletna stran: 
Prijava: robert.persic@scng.si
Rok za prijavo: 
JUGOVZHODNA SLOVENIJA Šolski center Novo mesto, 
Srednja elektro šola in
tehniška gimnazija
Termin: četrtek, 16.4.2020
Kategorija: ROBOsled
Vodja: Mile Božić, univ.dipl.inž.
Spletna stran: sc-nm.si/robobum
Prijava: mile.bozic@guest.arnes.si
Rok za prijavo: petek, 10.4.2020
NOTRANJSKO-KRAŠKA Šolski center Postojna,
Gimnazija Ilirska Bistrica
Termin: četrtek, 16.4.2020
Kategorija: RoboCupJunior
Disciplina: Reševanje črta (OŠ in SŠ)
Vodja: Klavdij Logar
Spletna stran: ilb.scpo.si
Prijava: klavdij.logar@scpo.si
Rok za prijavo: petek, 10.4.2020
OBALNO-KRAŠKA GEPŠ Piran,
Elektro in
pomorska šola Portorož
Termin: 
Kategorija: 
Vodja: 
Spletna stran: 
Prijava: 
Rok za prijavo: 

Termin: 
Kategorija: 
Disciplina: 
Vodja: 
Spletna stran: 
Prijava: 
Rok za prijavo: